MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8681179
nr 868 1179
Byrå
sent 1800-tal, ådringsmålad, längd: 88, djup: 50, höjd: 124
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:46:43
100 kr
250 kr
200 kr
350 kr
350 kr
500 kr
450 kr
600 kr
6
700 kr
800 kr
6
900 kr
1.000 kr
1.100 kr